Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest sobota, 24 października 2020 19:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem...;/
PostNapisane: wtorek, 03 marca 2009 20:35 

Witam,
mam taki problem i liczę na szybką odpowiedz, otóż zamierzam wybrać matematykę w ekonomii jako moją specjalizację, jako przedmiot humanistyczny chciałabym dobrać sobie psychologię dla nauczycieli, jednak podczas poniedziałkowych zajęć z tego przedmiotu dowiedziałam się, że jest zbyt wielu chętnych i mogę nie być dopuszczona do uczęszczania na te ćwiczenia oraz wykłady, gdyż pierwszeństwo mają osoby które już teraz deklarują się co do wyboru specjalizacji nauczycielskiej. Czy mogę być w tej kwestii tak po prostu pominięta?i czy gdybym się już tam dostała to punkty ects z tego przedmiotu liczą się normalnie w moim przypadku?
No i mam jeszcze ostatnie pytanie, kiedy jest ostateczna decyzja co do tego czy jestem zapisana na ćwiczenia i wykłady z wybranych przedmiotów czy też nie?
z góry dziękuję za odpowiedz

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 03 marca 2009 21:18 

A nie chciałabyś wybrać wstępu do ekonomii? Zajęcia odbywają się w tym samym czasie, co z psychologii. I mogą się później liczyć do specjalizacji.

Tytuł:
PostNapisane: środa, 04 marca 2009 17:36 

Nastka6 jesteś pewna, że wstęp do ekonomii zaliczy sie nam teraz do humanistycznych przedmiotów a później do specjalizacji?

Tytuł:
PostNapisane: środa, 04 marca 2009 20:12 

Słyszałam, że wstęp do ekonomii nie jest przedmiotem potrzebnym do specjalizacji ekonomicznej, tzn., można go wziąć ale nie jest to obowiązkiem. Natomiast nie liczy się on jako przedmiot humanistyczny, a trzeba zrobić właśnie dwa takie przedmioty podczas licencjata i jednym z nich chciałam żeby była psychologia.
Dzisiaj byłam w dziekanacie dydaktycznym i dostałam informację, że wszystkie osoby które chcą chodzić na psychologię mają się na nią zapisać i gdy będzie nas koło 40 osób to postarają się stworzyć drugą grupę. Więc nie trzeba z niej od razu rezygnować.

Tytuł:
PostNapisane: środa, 04 marca 2009 20:31 

Jeżeli wstęp do ekonomii jest w przedmiotach niekierunkowych to dlaczego nie liczy się jako humanistyczny?

Tytuł:
PostNapisane: środa, 04 marca 2009 21:09 

Marcela napisał(a):
Jeżeli wstęp do ekonomii jest w przedmiotach niekierunkowych to dlaczego nie liczy się jako humanistyczny?

Przykładowo Arytmetyka i Teoria Liczb też jest w niekierunkowych wiec też miałaby być jako przedmiot humanistyczny? Zapewne więcej tam matematyki niż humanistyki ;) .

Tytuł:
PostNapisane: środa, 04 marca 2009 21:24 

patrzyłam na plan i nie widze w przedmiotach niekierunkowych artmwtyki z teorią liczb...

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 05 marca 2009 12:09 

Marcela napisał(a):
patrzyłam na plan i nie widze w przedmiotach niekierunkowych artmwtyki z teorią liczb...

Nom sorki pomyliłem się. Dowiedziałem się w sekretariacie, że ekonomia, jeśli nie bierze się jej do specjalności, jest liczona jako humanistyczny. Sory za błędne informacje :oops: .

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 23 marca 2009 23:36 

Mam problem. Grupa ktora miała ćwiczenia ze wstępu do ekonomii w poniedziałki o 14.15 została połaczona z grupą, która ma zajęcia o 17.30. Jednak wtedy my mamy inne obowiązkowe zajęcia, postawiono nas przed faktem dokonanym, nikt o tym nie pomyślał? Co mamy zrobić w takiej sytuacji? Czy nie można przywrócic tej grupy o 14.15 jeżeli Pani dr Nowak, prowadzącej zajecia to nie przeszkadza? Do kogo powinniśmy sie zwrócić z tą sprawą?

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 marca 2009 0:02 
Opiekun I roku

roomka napisał(a):
Do kogo powinniśmy sie zwrócić z tą sprawą?

Do dyr. Wróblewskiego.

JK

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]